Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři prohráli gólem 19 sekund před koncem utkání

16.09.2019 | Zdeněk Formánek ml.

Ve druhém kole jsme zajížděli na Vysočinu do Žďáru nad Sázavou. Utkání se hned od začátku hrálo ve velkém tempu i přes to, že domácí nastoupili pouze s 12-ti hráči do pole.

Neděle 15.09.2019

SKLH Žďár nad Sázavou - HC Chrudim

5:4

(2:3, 2:0, 1:1)

Do vedení jsme se dostali hned ve 4. minutě, když Pavlík využil po krásné nahrávce Hledíka přesilovou hru. Domácí však našli rychle odpověď a srovnali na 1:1. Gólová nadílka v první třetině však ještě neskončila. V polovině třetiny Žďárští junioři odskočili na rozdíl jedné branky. Gólová show 2. chrudimské formace však pokračovala. Do konce první periody se prosadil ještě dvakrát Hledík. V prostřední části hry jsme se trápili v koncovce. Ačkoliv jsme soupeře několikrát zatlačili v pásmu, tak ani jeden střelecký pokus neskončil za zády domácího brankáře. Naopak žďárští mladíci se prosadili hned dvakrát. Do třetí třetiny jsme nastoupil s cílem srovnat stav utkání. To se povedlo kapitánovi Formánkovi v 56. minutě. Už to vypadalo, že utkání dospěje do prodloužení, ale domácí vstřelili šťastnou branku 19. sekund před koncem. Žďárský obránce vystřelil mimo branku, avšak trefil Pejzla do ruky a od něho se kotouč odrazil do tyčky a poté až do branky. Po úvodních kolech máme v tabulce 1 bod. Další utkání odehrajeme v pátek od 20:00 na domácím ledě proti HK Kralupy nad Vltavou.

Góly a asistence: 5. Pavlík (Hledík), 13. Hledík (Pavlík, Hebek), 20. Hledík, 57. Formánek (Obr)
Vyloučení: 5:5
Využití: 0:1
V oslabení: 1:0
Diváci: 48
Rozhodčí: Král – Berger, Kučera
Sestava: Novotný (Matoušek) – Heligr, Pejzl, Hybeš, Obr, Votava, Prýl – Formánek (C), Pavlata, Hledík, Hykl, Cimburek, Hebek, Hrdlička, Šťastný (A), Pavlík (A), Felcman

Týmu mužů začala letní příprava!

Už i nejstarší kategorii chrudimského HC začala příprava na nadcházející sezónu. Hlavnímu kouči Jiřímu Polákovi se hlásil téměř...