Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři po bojovném výkonu prohráli s Kobrou v prodloužení

15.09.2019 | Zdeněk Formánek ml.

V prvním kole REDSTONE Extraligy juniorů jsme na domácím ledě přivítali pražskou Kobru. Pro chrudimské juniory to byl dosud neznámý protivník a před utkáním byli všichni plný očekávání.

Pátek 13.09.2019

HC Chrudim - HC Kobra Praha

3:4 pp

(1:1, 2:1, 0:1 - 0:1)

Vstup do zápasu měli lepší chrudimští junioři, kteří svou bojovností dostávali hosty pod tlak. Z prvního gólů se však radovali hosté a to když domácí obrana nechala po křídle pláchnou hostujících útočníka, který překonal Matouška bekhendovým blafákem. To však chrudimské mladíky nerozhodilo a do konce první třetiny srovnal Šťastný na 1:1. Ve druhé třetině se hra vyrovnala. Nejdříve se hosté dostali do vedení 2:1. Chrudimští však během 2. třetiny využili dvě přesilové hry a do kabin se šlo za stavu 3:2. A to pro Pražany mohlo být ještě hůř, jelikož za faul na Langra bylo nařízeno trestné střílení. Domácí útočník si však na hostujícího brankáře nepřišel. V závěrečné třetině jsme chtěli dokráčet ke třem bodům. To se však nepovedlo. Zbytečnými fauly jsme dali hostům hned několik přesilových her. A hráči s kobrou na dresu jednu z početní výhodu přeci jen využili. Za stavu 3:3 se šlo do prodloužení, které se hrálo 3 na 3. Šance se střídali na obou stranách, šťastnější však byli hosté, kteří díky střele Ondřeje Škutiny přes obránce berou bonusový bod.

Góly a asistence: Šťastný (Hledík), Obr (Langr, Formánek), Hybeš (Šťastný)
Vyloučení: 7:8
Využití: 2:1
Oslabení: 0:0
Diváci: 55
Rozhodčí: Vepřovský- Bohuněk, Hájková

Sestava: Matoušek (Novotný)- Prýl, Obr, Heligr, Hybeš, Votava, Pejzl- Langr, Formánek, Hykl, Šťastný, Pavlík, Hledík- Hrdlička, Hebek, Cimburek- Kmoníček

Týmu mužů začala letní příprava!

Už i nejstarší kategorii chrudimského HC začala příprava na nadcházející sezónu. Hlavnímu kouči Jiřímu Polákovi se hlásil téměř...