Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Těsná prohra mladších žáků s Mladou Boleslaví

07.03.2020 | Jiří Krejčík

V předehrávaném kole Žákovské ligy přivítali na mladší žáci na domácím ledě hráče Mladé Boleslavi. První třetina utkání byla jako ze zlého snu, soupeř trestal každé zaváhání a  po první třetině svítil na časomíře stav 0-4.

Čtvrtek 05.03.2020
 

HC Chrudim - BK Mladá Boleslav

6:7

(0:4,4:2, 2:1)

Branky a asistence:
Bartok (Řehořek), Postupa (Vlček), Vaško, Vlček, Postupa (Vlček), Bartok (Kolář) 

Sestava HC Chrudim:
Kropáček (Pavlík) – Šmatera, Krejčík, Vašek, Řehořek, Vrba, Kratochvil – Kasal, Kopecký, Kolář, Vaško, Vlček, Postupa, Krbec, Bartok, Urválek, Bahenský

Komentář
 
 
 

Ve 22.minutě zvýšil soupeř vedení již na hrozivých 0-5. Po páté brance soupeře hra domácích připomínala spíše chaos než hokej, kluci přestali bruslit a pouze odpalovali puky a vypadalo to, že schytají pěkný výprask. V tu dobu si domácí trenéři vzali oddechový čas , během kterého se kluky snažili uklidnit a připomněli jak mají hrát.  Výsledek se dostavil za několik minut. Při přesilové hře soupeře se klukům podařilo hned dvakrát skórovat. V ten moment začalo být na hřišti jiné mužstvo. Kluci začali opět chtít hrát hokej, zlepšili pohyb a bojovnost a najednou jich byl plný led. Do konce druhé třetiny se jim podařilo snížit na rozdíl dvou branek. Ve snaze o vyrovnání pokračovali i v poslední třetině. Podařilo se snížit na rozdíl jediné branky, ale soupeř využitou přesilovkou si vzal dvoubrankové vedení zpět. V závěru kluci při hře bez brankáře vstřelili gól, ale na vyrovnání už nezbývaly síly. Přesto kluci zaslouží velkou pochvalu, že i přes nepříznivý vývoj utkání zápas nevypustili a bojovali až do  poslední minuty. K vidění bylo snad kromě první třetiny dramatické a vyrovnané utkání, ve kterém byli nakonec o kousek šťastnější hráči soupeře.         

Zápasy

Muži | Středa 11.03.2020, 18:30
Finále 2. utkání
Chrudim - Moravská Třebová
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
8:3
Chrudim - Ústí nad Labem
 
Partneři


HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

PARTNEŘI

Vodafone

Hejduk Sport

Hejduk Sport

VS Chrudim

Frischbeton

CSM Trade

Strojírny Hedvikov

Auto Hybešonlajny.com

 
Správa webu: straka.tomas@centrum.cz, +420 777 601 575 RSS