Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Utkání

 
Muži: Krajská liga mužů zobrazit tabulku
 
kolo datum domácí hosté    
Přípravné utkání pá 23.8. BK Nová Paka HC Chrudim 1:2 (1:1 0:0 0:1)
Přípravné utkání čt 29.8. HC Rodos Dvůr Králové n.L. HC Chrudim 6:2 (2:1 0:1 4:0)
Přípravné utkání po 2.9. HC Chrudim BK Nová Paka 2:3 (0:0 1:2 1:1)
Přípravné utkání- nedohráno st 4.9. HC Chrudim HC Wikov Hronov 3:4 (0:2 0:1 2:1)
Přípravné utkání ne 8.9. HC Chrudim Stadion Nový Bydžov 1:2 (1:1 0:0 0:1)
Přípravné utkání ne 15.9. Stadion Nový Bydžov HC Chrudim 4:1 (2:0 0:0 2:1)
Přípravné utkání st 25.9. HC Chrudim HC Náchod 5:6 (2:1 2:4 1:1)
ne 29.9. HC Chrudim HC Choceň 5:3 (4:1 0:1 1:1)
st 2.10. HC Kohouti Česká Třebová HC Chrudim 9:5 (5:3 2:1 2:1)
ne 6.10. HC Chrudim TJ Lanškroun 10:2 (3:1 4:1 3:0)
st 9.10. HC Chrudim HC Chotěboř 2:0 (0:0 0:0 2:0)
ne 13.10. HC Slovan Moravská Třebová HC Chrudim 4:2 (1:0 1:2 2:0)
st 16.10. HC Chrudim HC Hlinsko 3:4 (1:2 1:1 1:1)
ne 20.10. HC Světlá nad Sázavou HC Chrudim 4:2 (0:1 4:1 0:0)
st 23.10. HC Chrudim HC Litomyšl 7:3 (3:1 2:2 2:0)
ne 3.11. HC Choceň HC Chrudim 2:0 (0:0 1:0 1:0)
st 6.11. HC Chrudim HC Kohouti Česká Třebová 2:1 (0:0 0:0 2:1)
ne 10.11. TJ Lanškroun HC Chrudim 6:7 sn (4:1 0:2 2:3)
st 13.11. HC Chotěboř HC Chrudim 0:1 (0:0 0:1 0:0)
ne 17.11. HC Chrudim HC Slovan Moravská Třebová 4:3 pp (1:2 0:0 2:1 - 1:0)
st 20.11. HC Hlinsko HC Chrudim 1:4 (1:0 0:3 0:1)
NEDOHRÁNO ne 24.11. HC Chrudim HC Světlá nad Sázavou 6:3
st 27.11. HC Litomyšl HC Chrudim 3:2 sn (0:0 2:1 0:1)
ne 8.12. HC Chrudim HC Choceň 6:3 (4:2 1:0 1:1)
st 11.12. HC Kohouti Česká Třebová HC Chrudim 5:2 (1:1 0:1 4:0)
ne 15.12. HC Chrudim TJ Lanškroun 8:3 (1:2 5:0 2:1)
ne 5.1. HC Chrudim HC Chotěboř 5:2 (1:1 3:0 1:1)
ne 12.1. HC Slovan Moravská Třebová HC Chrudim 5:3 (1:1 2:1 2:1)
st 15.1. HC Chrudim HC Hlinsko 6:3 (2:1 3:1 1:1)
ne 19.1. HC Světlá nad Sázavou HC Chrudim 6:3 (1:2 3:1 2:0)
st 22.1. HC Chrudim HC Litomyšl 10:1 (2:0 3:0 5:1)
Čtvrtfinále 1. zápas ne 2.2. HC Chrudim HC Hlinsko 7:0 (3:0 2:0 2:0)
Čtvrtfinále 2. zápas st 5.2. HC Hlinsko HC Chrudim 1:3 (0:0 0:1 1:2)
Čtvrtfinále 3. zápas ne 9.2. HC Chrudim HC Hlinsko 5:4 (2:2 1:1 2:1)
Semifinále 1. zápas ne 23.2. HC Choceň HC Chrudim 1:2 sn (0:0 0:1 1:0)
Semifinále 2. zápas st 26.2. HC Chrudim HC Choceň 1:2 sn (1:0 0:0 0:1 - 0:0)
Semifinále 3. zápas ne 1.3. HC Choceň HC Chrudim 3:2 sn (2:1 0:1 0:0 - 0:0)
Semifinále 4. zápas út 3.3. HC Chrudim HC Choceň 6:3 (1:1 2:1 3:1)
Semifinále 5. zápas čt 5.3. HC Choceň HC Chrudim 1:4 (0:0 1:3 0:1)
Finále 1. utkání ne 8.3. HC Slovan Moravská Třebová HC Chrudim 2:6 (1:3 0:2 1:1)
Finále 2. utkání st 11.3. HC Chrudim HC Slovan Moravská Třebová 11:4 (5:1 2:2 4:1)
ZRUŠENO! ne 15.3. HC Slovan Moravská Třebová HC Chrudim 17:00 (zrušeno)
Rozpisy zápasů
 
Muži:
 
Krajská liga mužů
 
 
Junioři:
 
REDSTONE Extraliga juniorů
 
 
Dorost:
 
Regionální liga dorostu
 
 
Ročník 2005:
 
Liga starších žáků
 
 
Ročník 2006:
 
Krajská liga starších žáků
 
 
Ročník 2007:
 
Liga mladších žáků
 
 
Ročník 2008:
 
Krajská liga mladších žáků
 
 
Zápasy

Muži | Středa 11.03.2020, 18:30
Finále 2. utkání
Chrudim - Moravská Třebová
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
8:3
Chrudim - Ústí nad Labem
 
Partneři


HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

PARTNEŘI

Vodafone

Hejduk Sport

Hejduk Sport

VS Chrudim

Frischbeton

CSM Trade

Strojírny Hedvikov

Auto Hybeš







onlajny.com





 
Správa webu: straka.tomas@centrum.cz, +420 777 601 575 RSS